پورشه کایلر

درگ ماکسیما

پورشه کایلر لقب آن مرد مکزیکی که با ماکسیما پورشه 911 را شکست داد گفته میشود.

درگ ماکسیما

این ماکسیما مسلماً از وینس در فیلم سریع و خشن معروفتر است.

تعداد انگشت شماری ویدیوی اینترنتی درگ ماکسیما با پورشه 911 وجود دارد که به موتور اسپرت علاقه دارند ملقب به «مرد مکزیکی که دنده می‌کوبد» یا «نیسان ماکسیما در مقابل پورشه توربو» اشاره کنید و بلافاصله متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می‌کنم. خوب، پس آن مرد مکزیکی که به طرز بدنامی یک توربو پورشه 911 زرد را شکست داد، کیست؟

ملقب به قاتل پورشه

نام آن مرد مکزیکی مارکوس ادواردو چاوز سانتینی است با نام مستعار مارکوس چاوز (یا فقط چاوز در میان دوستانش) و او مالک آن نیسان ماکسیما در سال 2002 در مروارید آبی باشکوه است که با عشق به او لقب “El Inmigrante” را داده اند که در آن ویدیوی معروف یوتیوب با عنوان “Nissan” دیده می شود . MAXIMA 3.5 توربو VS Porshe turbo Jdm vs آلمان.

قویترین ماکسیما دنیا

رسانه اخیراً در مصاحبه یک ساعته چاوز را معرفی کرد.

قدرت موتور ماشین پورشه کایلر حدود هفتصد اسب بخار است که از یک گیربکس شش سرعته بهره میبرد. به نظر می رسد چاوز همیشه روی نیسان ماکسیما متعصب بوده است، زیرا یکی از اولین ویدیوهای او در سال 2007 چاوز را مشهور کرد. حتی در این ویدیوی اولیه، این یک علامت تجاری ساخت چاوز است که عمدتاً ظاهر بیرونی دارد، رنگ تمیز، اما برخی از قطعات بسیار سریع زیر کاپوت پنهان شده است.

تیونینگ نیسان ماکسیما

مدل نیسان ماکسیما پورشه کایلر؟

همانطور که گفته شد، چاوز دارای یک نیسان ماکسیما SE 6 سرعته 2002 در مروارید آبی Majestic است. این ماکسیماها 255 اسب بخار و 246 پوند فوت قدرت دارند.

طبق آخرین شماره های داینو که در my4dsc.com به اشتراک گذاشته شده است ، ماکسیما اکنون 700 اسب بخار و 591 پوند فوت قدرت دارد .

تقویت موتور نیسان ماکسیما

درگ ماکسیما توربو

مسابقه نزدیک به یک دهه با همان ماکسیما، این موردی نیست که کسی به یک توربو بزرگ و یک آهنگ سیلی بزند و “آن را بفرستد”، این یک ساخت کاملاً فکر شده است.

ارتقای قابل توجه این موتور نیسان V6 شامل بوق زدن توربوی Precision 6262، پیستون های فورج شده Wiseco، میله های اتصال Eagle، پیچ ها و گل میخ های ARP، پمپ سوخت Walbro 255، اینترکولر Edelbrock، هدرهای سفارشی و انژکتورهای صورتی کرایسلر است.

خرید ماکسیما ارزان

مشخصات فنی موتور تیون شده ماکسیما:

  • استفاده از انجین vq35 که در ایران به موتور نیسان مرانو معروف است
  • کیت کامل توربوشارژر با لوازم افترمارکت vq35
  • سیستم واتر متانول و نایتروس خنک

او ظاهراً برای ایمنی با گاز 12 PSI Mixing با نایتروس کار می کند.

قرار دادن تمام این نیرو روی زمین مجموعه ای از میکی تامپسون درگ 26×10.5 است.

چیزی که من در مورد ساخت او بیشتر دوست دارم این است که بیشتر حالت خوابیده است. حتی با وجود اینکه او نرم و لطیف است، همچنان از چرخ‌های نیسان/اینفینیتی استفاده می‌کند.

علاقه مندان به خودرو متوجه خواهند شد که او چگونه رنگ خود را تمیز نگه می دارد، چیزی که در تمام ظاهرش در یوتیوب ثابت است.

ماکسیما اسپرت

چاوز همچنان تا به امروز با ماکسیما رقابت می کند.

مطمئنا، ما چاوز را به دلیل شکست دادن پورشه در ماکسیما می شناسیم و با ظاهر «مرد روزمره» خود به یک اسطوره مسابقات درگ تبدیل شد. اما، آن ویدیو یک فلش در تابه نبود، چاوز از آن زمان تا کنون با ماکسیما مسابقه می دهد!

www.motorsport98.ir

motorsport
ارسال دیدگاه